Aktuální informace

Nová řešení ServiceDesku ETTEA Solutions, s.r.o.

1.4.2015 - Od 1.4.2015 jsme pĺně přešli na nový ServiceDesk portál, který je založen na ...

Naše partnerství s klíčovými výrobci a dodavateli technologií

10.3.2015 - Úspěšně se nám podařilo opětovně obhájit naše partnerství s klíčovými světovými výrobci a ...

Všechny články   Všechny články

Kontaktní informace

ETTEA Solutions, s.r.o.
budova City Point
Hvězdova 1689/2a
140 00 Praha 4

(+420) 226 805 800
info(a)ettea.com

Ettea solutions, s.r.o.

Aktuální informace

Nová řešení ServiceDesku ETTEA Solutions, s.r.o.

1. 4. 2015

Od 1.4.2015 jsme pĺně přešli na nový ServiceDesk portál, který je založen na platformě výrobce SysAid. Tento nový portál plně integruje veškeré funkční součásti dle metodiky ITIL a tím dokážeme vám, našim zákazníkům, poskytovat plně řízené servisní služby.

Naše partnerství s klíčovými výrobci a dodavateli technologií

10. 3. 2015

Úspěšně se nám podařilo opětovně obhájit naše partnerství s klíčovými světovými výrobci a dodavateli technologií, se společnostmi Cisco, Microsoft, Vmware a Veeam. Technologie a řešení těchto výrobců patří neodmyslitelně ke klíčovým prvkům našich dodávaných řešení.

Rozšíření dostupnosti služeb

1. 11. 2014

Rozšířili jsme naše možnosti vlastní instalace a technické podpory o země sousedící s Českou republikou. Přímo tak pokrýváme všechny sousední země: Slovensko, Polsko, Německo a Rakousko. Díky partnerské spolupráci jsou však naše služby dostupné ve 130 zemích celého světa. Zajistíme dopravu a instalaci zařízení včetně následné technické podpory přímo v místě instalace dle definovaných SLA.

Implementace řešení WiFi standardu IEEE 802.11ac

2. 9. 2014

U našich zákazníků jsme úspěšně nasadili bezdrátové sítě standardu páté generace WiFi 802.11ac. Implementace je založená na bezdrátových přístupových bodech Cisco Meraki. Nové řešení založené na standardu 802.11ac nabízí především vyšší přenosové rychlosti díky vyššímu počtu využitelných kanálů a zlepšuje přenosy i v hustě pokrytých oblastech.

Produkty Cisco Meraki

17. 2. 2014

Do našeho portfolia dodávaných služeb a řešení jsme zahrnuli produkty Cisco Meraki. Jedná se o cloudové řešení zajišťující vzdálenou správu bezdrátových sítí, bezpečnostních a mobilních zařízení. Veškerá infrastruktura je centrálně řízena z cloudu a díky tomu dochází k eliminaci nákladů nutných pro správu při zachování komfortu přehledné správy celé infrastruktury.

Cisco Velocity Partnership Awards 2013

6. 2. 2014

V rámci Cisco Velocity Konference 2014 naše společnost získala ocenění Cisco Velocity Partnership Awards 2013. Toto ocenění jsme získali za naši vzájemně přínosnou a těsnou partnerskou spolupráci se společností Cisco v oblastech námi dodávaných řešení a služeb. Vážíme si tohoto ocenění, které je pro nás zároveň zdrojem další motivace v naší snaze dodávat kvalitní a spolehlivé služby našim […]

Oznámení o změně sídla společnosti

18. 10. 2013

Dovolujeme si vás informovat o změně sídla naší společnosti. Naše nová fakturační a dodací adresa zní: ETTEA Solutions, s.r.o. Hvězdova 1689/2a 140 00 Praha 4 Veškerá telefonní čísla zůstávají nezměněna,  naše recepce má telefonní číslo +420 226 805 800 Rádi vás přivítáme v našich nových prostorách. V případě dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Řešení systému pro Network management, IT HelpDesk a Mobile Device Management

18. 8. 2013

Úspěšně jsme dokončili vlastní vývoj rozšíření funkcionalit a úpravy systému SpiceWorks.  Zaměřili jsme se na vzájemnou integraci komponent do prostředí zákazníka v oblastech Network management, IT HelpDesk a Mobile Device Management. Námi dodávané řešení je možné instalovat v prosředí zákazníka a nebo jej poskytujeme jako službu.

Partnerství Veeam Software

24. 7. 2013

Dnešním dnem jsme se stali partnery společnosti Veeam Software. Naše nové partnerství nám umožňuje dodávat a implementovat komplexní zálohovací řešení serverů jak fyzických, tak i virtualizovaných. Toto partnerství je další důležitou součástí naší strategie poskytování komplexních IT služeb.

Integrace cloudových služeb

3. 5. 2013

Součástí naší nabídky jsou také konzultace v oblasti integrace cloudových služeb. Našim zákazníkům pomáháme při vytváření a integraci nových služeb v cloudovém prostředí. Naší silnou stránkou v této oblasti jsou dlouholeté zkušenosti s integrací síťových a virtualizačních technologií do prostředí cloudu.