Řešení a služby

  • Úvod
  • Řešení a služby

Řešení komunikační infrastruktury

Navrhujeme řešení s ohledem na specifické podmínky a přání klienta, včetně Instalace datových sítí s následnou implementací a konfigurací řešení.

 

Integrace a integrační služby

Naše řešení integruje uživatelská rozhraní a data do jednoho uzavřeného funkčního systému, který svým charakterem napomáhá business procesům a investicím do komunikační infrastruktury.

 

Konzultační a expertní služby

Poskytujeme konzultace a navrhujeme koncepce komunikační infrastruktury. Díky expertnímu poradenství v oblasti komunikační infrastruktury zvýšíme produktivitu a racionalizujeme pracovní postupy.

 

Služby servisu a podpory

Zajišťujeme komplexní služby servisní podpory nejen na námi dodávaná zařízení. Garantujeme obnovení funkčností dotčených systémů ve stanovených dobách dle servisní smlouvy. 

 

Služby podpory koncových uživatelů

V rámci našich služeb zákazníkům poskytujeme nadstandardní a komplexní podporu koncových uživatelů. Služba je dostupná jak vzdáleně, tak i v režimu onsite s garantovanou dobou řešení.

 

Síťové systémy

Poskytujeme aktivní prvky a nástroje pro správu a dohled inteligentní informační sítě, které  umožní automatizovat, zjednodušit a integrovat komunikační infrastrukturu. Výsledkem je efektivnější využívání síťových zdrojů, úspora času, zvýšení produktivity a spokojenost zákazníků.

 

Spolupráce, hlasové a video služby

Integrujeme řešení pro spolupráci a jednotnou komunikaci v oblastech IP telefonie, audio/video konferencí, systémy péče o zákazníky a aplikace pro sjednocenou komunikaci. Jednotná komunikační infrastruktura garantuje snadnou komunikaci kdykoliv a kdekoliv.

 

Bezpečnost

Bezpečná komunikační infrastruktura podstatně snižuje riziko zneužití informačního systému, zcizení dat, šíření virů, neoprávněných přístupů a ztráty produktivity zaměstnanců.

 

Datová centra

Navrhujeme a stavíme Datová centra, poskytujeme cloudové služby a výsledkem optimalizovaného datového centra je efektivnější a pružnější obchodní rozhodování, zvýšení bezpečnosti dat a snížení nákladů na provoz komunikační infrastruktury.

 

Mobilní a bezdrátová řešení

Díky našim řešením umožňujeme snadný přístup k informacím, aplikacím a síťovým zdrojům komunikační infrastruktury v reálném čase.

 

Audity a procesní analýza

Díky našim analýzám zajistíme, aby komunikační infrastruktura podporovala efektivnost a výkonnost obchodních procesů.

Aktuální informace

1.2.2017 Feb
Naše partnerství s klíčovými výrobci a dodavateli technologií

Úspěšně se nám podařilo opětovně obhájit naše partnerství s klíčovými světovými v…

1.11.2016 Nov
Rozšíření dostupnosti služeb

Rozšířili jsme naše možnosti vlastní instalace a technické podpory o země sousedící s Českou…

1.4.2015 Apr
Nová řešení ServiceDesku ETTEA Solutions, s.r.o.

Od 1.4.2015 jsme pĺně přešli na nový ServiceDesk portál, který je založen na platformě výrobce SysAid. Tento nov…

S řešením vašich požadavků u nás můžete vždy počítat.