Historie od 2009

Ocenění

Tým odborníků

Podpora

Efektivní proces

zkušenosti

Naše řešení a služby

 

Naše produktové portfolio je pro nás prostředkem pro váš úspěch, který je naším cílem. Zaměřujeme se na dodávky komplexních řešení a související služby spojené s:

ŘEŠENÍ KOMUNIKAČNÍ INFRASTRUKTURY

Navrhujeme řešení s ohledem na specifické podmínky a přání klienta, včetně Instalace datových sítí s následnou implementací a konfigurací řešení.

Více 

INTEGRACE A INTEGRAČNÍ SLUŽBY

Naše řešení integruje uživatelská rozhraní a data do jednoho uzavřeného funkčního systému, který svým charakterem napomáhá business procesům a investicím do komunikační infrastruktury.

Více

KONZULTAČNÍ A EXPERTNÍ SLUŽBY

Poskytujeme konzultace a navrhujeme koncepce komunikační infrastruktury. Díky expertnímu poradenství v oblasti komunikační infrastruktury zvýšíme produktivitu a racionalizujeme pracovní postupy

Více

SLUŽBY SERVISU A PODPORY

Zajišťujeme komplexní služby servisní podpory nejen na námi dodávaná zařízení. Garantujeme obnovení funkčností dotčených systémů ve stanovených dobách dle servisní smlouvy.

Více

SLUŽBY PODPORY KONCOVÝCH UŽIVATELŮ

V rámci našich služeb zákazníkům poskytujeme nadstandardní a komplexní podporu koncových uživatelů. Služba je dostupná jak vzdáleně, tak i v režimu onsite s garantovanou dobou řešení.

Více

BEZPEČNOST

bezpečná komunikační infrastruktura podstatně snižuje riziko zneužití informačního systému, zcizení dat, šíření virů, neopravněných přístupů a ztráty produktivity zaměstnanců...

Více
 

jsme tu pro vás

Zajišťujeme vše od úvodní analýzy a návrhu řešení, přes instalaci a implementaci až po servis a správu. Samozřejmostí pro nás je důraz na bezpečnost a maximální ochranu dat.

 
Partněři

MILNÍKY VE SPOLEČNOSTI

ETTEA SOLUTIONS

Jsme společnost ETTEA Solutions, s.r.o., která je týmem zkušených odborníků s dlouholetými a vysoce specializovanými zkušenostmi v oblasti budování komunikačních infrastruktur a zavádění informačních technologií. Díky tomuto know-how vám nabízíme komplexní služby a řešení v daném oboru. Pole působnosti naší činnosti leží zejména ve sféře systémové integrace, komunikačních technologií a informačních systémů.

Úspěšně jsme dokončili vlastní vývoj rozšíření funkcionalit a úpravy systémů pro efektivní poskytování služeb dle ITIL. . Zaměřili jsme se na vzájemnou integraci komponent do prostředí zákazníka v oblastech Network management, IT HelpDesk a Mobile Device Management. Námi dodávané řešení je možné instalovat v prostředí zákazníka a nebo jej poskytujeme jako službu.

Součástí naší nabídky jsou také konzultace v oblasti integrace cloudových služeb. Našim zákazníkům pomáháme při vytváření a integraci nových služeb v cloudovém prostředí. Naší silnou stránkou v této oblasti jsou dlouholeté zkušenosti s integrací síťových a virtualizačních technologií do prostředí cloudu.

V rámci Cisco Velocity Konference 2014 naše společnost získala ocenění Cisco Velocity Partnership Awards 2013. Toto ocenění jsme získali za naši vzájemně přínosnou a těsnou partnerskou spolupráci se společností Cisco v oblastech námi dodávaných řešení a služeb. Vážíme si tohoto ocenění, které je pro nás zároveň zdrojem další motivace v naší snaze dodávat kvalitní a spolehlivé služby našim zákazníkům.

Rozšířili jsme naše možnosti vlastní instalace a technické podpory o země sousedící s Českou republikou. Přímo tak pokrýváme všechny sousední země: Slovensko, Polsko, Německo a Rakousko. Díky partnerské spolupráci jsou však naše služby dostupné ve 130 zemích celého světa. Zajistíme dopravu a instalaci zařízení včetně následné technické podpory přímo v místě instalace dle definovaných SLA.

Úspěšně se nám podařilo rozšířit naše partnerství s klíčovými světovými výrobci a dodavateli technologií, řešení těchto výrobců patří neodmyslitelně ke klíčovým prvkům našich dodávaných řešení. Jsme partnery společností Cisco, Dell, HPE, Lenovo. Microsoft, Vmware a Veeam.

image

Aktuální informace

15.10.2019 Oct
Certifikace ISO

Naše společnost ETTEA Solutions, s.r.o. byla úspěšně certifikována dle standardů a norem ISO v oblasti „Analý…

1.4.2019 Apr
Microsoft CSP a SPLA

Společně se společností Microsoft našim zákazníkům poskytujeme pronájem licencí produktů Microsoft v r…

1.3.2019 Mar
Oznámení o změně sídla společnosti

Dovolujeme si vás informovat o změně sídla naší společnosti. Naše nová fakturační a dodací…

S řešením vašich požadavků u nás můžete vždy počítat.